Tour de Pologne Junior już za miesiąc!

Pozostał miesiąc do rozpoczęcia rywalizacji młodych kolarzy w Lublinie! 

Wakacje rozpoczęły się już na dobre, a temperatury dają o sobie znać. Jednak przygotowania do wyścigu Tour de Pologne Junior idą pełną parą. Dokładnie za miesiąc 30 lipca na Krakowskim Przedmieściu w Lublinie rozpocznie się 1. etap rywalizacji dla dzieci i młodzieży.

Co więcej lista startujących jest już praktycznie pełna! Tak ogromne zainteresowanie Tour de Pologne Junior jest naszym motorem napędowym do działania. – Kilka dni temu miałam przyjemność gratulować Norbertowi Banaszkowi zdobycia tytułu Mistrza Polski, który kiedyś był jednym z najmocniejszych zawodników w naszej imprezie dla dzieci. Jestem bardzo ciekawa, kto z tegorocznych uczestników w przyszłości pójdzie w ślady Norberta, a może nawet Rafała Majki i Michała Kwiatkowskiego – mówi Agata Lang Dyrektor Generalny wyścigu.

Przypominamy, że sponsorem głównym imprezy jest ORLEN Paliwa, a patronat honorowy nad imprezą objął Minister Sportu i Turystyki. W ramach tegorocznego Tour de Pologne Junior zostaną rozegrane 4 wyścigu. W Lublinie (30.07), Sanoku (2.08), Rzeszowie (3.08) i w Krakowie (5.08).