Pocztex wspiera Tour de Pologne Junior!

Dla marki Pocztex obecność i wspieranie różnych aktywności i dyscyplin sportowych ma szczególne znaczenie. Marka kibicuje siatkarzom, żużlowcom więc naturalne jest, że Pocztex został Oficjalnym Partnerem wyścigu Tour de Pologne Junior, który cieszy się olbrzymim zainteresowaniem widzów.

W ten sposób Pocztex daje świadectwo, jak ważne jest dla niego promowanie zdrowego, aktywnego stylu życia wśród młodego pokolenia, wspieranie rowerowej pasji, zachęcanie do aktywności
i sportowych zainteresowań, wychowanie poprzez sport, dostarczanie emocji i pozytywnych wrażeń.

Pocztex to stale zmieniająca się marka, świadcząca profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Pocztex to nowoczesna usługa kurierska, bezpieczna, dostępna, wygodna, oferująca wolność wyboru dostaw, godna zaufania, szybka, wiarygodny i niezawodny partner w biznesie.

Pocztex to olbrzymia sieć logistyczna umożliwiająca dotarcie do każdego miejsca w kraju, to ponad 17 000 lokalizacji punktów odbioru: placówki pocztowe, sklepy (Żabka, Biedronka, ABC, Lewiatan, Delikatesy Centrum), sieć Automatów, to również, komfortowa dostępność – multikanałowość metod dostaw i odbioru : Kurier – odbiór w domu lub w pracy, PUNKT: przy załatwianiu codziennych spraw, AUTOMAT: blisko, szybko i wygodnie.

Pocztex, nieustannie się zmienia. Tak jak Poczta Polska jest blisko ludzi, z ludźmi i dla ludzi. Zależy mu na zaufaniu i zadowoleniu klientów, dlatego oferuje poziom usług nieodbiegający od konkurencyjnych, a nawet je przewyższający, jednocześnie uczestnicząc w wydarzeniach czy imprezach, które dostarczają ludziom niezapomnianych emocji.